Program FTP Checker / Cyber-Crack / Coded By Caliburn

Konusu 'Cyber-Crack User Coded Programs' forumundadır ve Caliburn tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Caliburn

Caliburn C-C Ar-Ge Cracker Yönetici

Program Cyber-Crack Ailesine Özel Yazılmıştır.

Sitelerin FTP bağlantıları üzerinden tarama yapmanızı sağlar. Ftp (File Transfer Protocol) proxy kullanmadığı için program proxysiz çalışmaktadır.
    Mouse'nuz ile programın üzerinde gezindiğinizde, size yardımcı olacak ipuçları belirecektir.

Örnek;

Program tarafımca test edildi. Problemsiz çalışmakta. Tarama hızı internet hızınız ile doğru orantılı şekilde artar. Ülkemiz şartlarında da gayet hızlı tarama yapıyor. (VPS veya VDS sunucular üzerinden daha hızlı tarama yapılabilir.)

Program Visual Basic dilinde yazılmıştır. Microsoft .net framework 4.0 kütüphane sürümü kullanılmıştır. Programın çalışabilmesi için bilgisayarınızda Microsoft .net framework 4.0 kurulu olmalıdır. Kurulu değil ise aşağıdaki bağlantıdan Microsoft .net framework 4.0 için kurulum bilgilerine ulaşabilirsiniz;

Microsoft .NET Framework 4.0 Kurulumu(Resimli)

Ayrıca bilgisayarınızda yüklü olan eski Microsoft .net framework kütüphane sürümlerini aktif etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz;

Windows 8-8.1-10 Microsoft .NET Framework 3. 5 Aktifleştirme(Resimli)

Son olarak programda hatalar olabilir. Karşılaştığınız hataları bu konunun altına yorum olarak atabilir ya da bana özel mesaj yolu ile bildirebilirsiniz.

Program İndirme Linki;
    Gizlenmiş İçerik:
    ** Gizlenmiş İçerik: İçeriği görebilmek için mesajı beğenmeniz gerekiyor. Yani Başparmağı işaretine basmanız lazım!** SAYFAYI YENILE!!!

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ekim 2016
    Promosiiw, xyemom, deliveli ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. CcAsiL✯

CcAsiL✯ Forum Kurucu Yönetici Forum Kurucu

eline sağlık kardeşim güzel olmuş

3. CcSonHanedan

CcSonHanedan Süper Admin Yönetici Super Admin

Eline sağlık hocam

4. Emrullah

Emrullah Üye/Registered

eyvallah

5. CcKaraBela

CcKaraBela Üye/Registered

süpersin kardeşim eline sağlık

6. CcAkıncı

CcAkıncı C-C Onursal Yönetici

eline sağlık kardeşim

7. CcKraL

CcKraL Süper Admin Yönetici Super Admin

Eline sağlık kardeşim emeğine sağlık devamını dilerim inşallah hayırlısıyla kardeşim

8. deliveli

deliveli Üye/Registered

eyvallah

9. xyemom

xyemom Üye/Registered

eyvallah usta

10. deliveli

deliveli Üye/Registered

herşey iyi güzelde taratacağımız sitelerin ftp adresini nasıl bulacaz :)

11. CcSonHanedan

CcSonHanedan Süper Admin Yönetici Super Admin

FTP Yüklemeye izin veren filehost siteler bilgileri veriyor zaten. Çoğu site için ftp giriş ve site giriş şifreleri aynı oluyor. Örnek uploaded. Ama aynı şey turbobit için geçerli değil turbobit ftp için farklı şifre veriyor.

CcAsiL✯ bunu beğendi.
  12. CcAsiL✯

CcAsiL✯ Forum Kurucu Yönetici Forum Kurucu

güzel anlatım ek bi bilgilendirme son zamnda denemedim turbobit üyeliği olupta ftp için ilk denemede aynı şifreye izin vermiyordu ikinci veya üçüncü denemeden sonra aynısını kabul ediyordu.

13. Promosiiw

Promosiiw Moderator Yönetici

Teşekkür Ederim Hocam

14. deliveli

deliveli Üye/Registered

uploded ilk indirdiğimde denedim pre hesabı bulmadı o yüzden söyledim ayrıca açıklama için teşekkürler

Sayfayı Paylaş