vıp-elıte uyelık Cyber-Crack

Konusu 'İstek & Önerileriniz' forumundadır ve cnrkts tarafından 29 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. cnrkts

cnrkts Üye/Registered

Siteye yeni üye oldum 1 haftalık gozlemlerime istinaden yazıyorum bilinmesini isterim.
    öncelikle sitede vıp- elıte uyelık hakkında (ne oldugu, ayrıcalıgı, avantajı-dezavantajı) nedir bu konuda bir bilgilendirme aradım bulamadım. bu konuda bır bolum varsa daha on plana cıkarılmalı yoksa eklenmelı dıye dusunuyorum.
    ayrıca vıp-elıte uyelık ıcın sartlar nedır nasıl uye alımı yapıyorsunuz buda belırtılse ıyı olur kanaatındeyım.
    bunun dısında genel olarak sıte bıraz cansız gorunuyor. Belkı kalıte bıraz dusebılır ama daha sık paylasım yapılsa sıte dahada canlanabılır.
    Bunlar tamamen sahsı fıkrımdır ve sıte ıcın faydalı olacagını dusundugumden yazdım yanlıs anlasılmasını ıstemem saygılar...

2. CcSonHanedan

CcSonHanedan Süper Admin Yönetici Super Admin

Öncelikle bilmenizi isterim ki site yeni forum sistemine geçiş, düzenleme ve ayarlama aşamasında.
    Kısa bir açıklama yapayım; Vip üyelik ücretli üyeliktir, vip bölümüne paylaşılan konuları görebilir.(Şu an aktif değil). Elite üyelik sitede belli bir süredir aktif olan ve paylaşımda bulunan belirli mesaja ve rep puanına gelmiş üyelere verilen üyeliktir, kendi bölümünde paylaşılan konuları görebilir. Site ayarlamaları tamamlanınca her şeye detaylı açıklama eklenecek olup, burada yazdığım üyelik biçimleri değişebilir veya yeni şekilde üyelik biçimleri eklenebilir.

cnrkts bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş